Sesja, sesja… i po sesji

12 02 2008

Misja zakończona! Miło mi napisać że trzecia sesja z rzędu zakończyła się zwycięstwem studentów 🙂 Dziś właśnie zaliczyłem ostatni egzamin który wyglądał dość śmiesznie jak to na studiach bywa 🙂 Polegał na przyniesieniu materiału na dane zagadnienie i opowiedzenie co na konkretnej stronie przygotowanego materiału jest. Nie trudno się domyślić że wszyscy zdali i tylko kilku zabłąkanych wędrowców wyszło z oceną 3,5… ale im również gratulujemy.

Kiedyś słyszałem stwierdzenie – „im wyższy stopień naukowy tym bardziej ma wyje**** na wszystko”. Czemu mogę tylko przytaknąć, bo ta reguła jak do tej pory sprawdza się w 100% i Panowie profesorowie (chyba dobrze odmieniłem? 🙂 ) nie nękają nas zbytnią ilością materiału.

Zaś drugie stwierdzenie mówi że „co dobre kiedyś się kończy” i to też ma potwierdzenie bo nadchodzący semestr będzie bardzo męczący na czele z doktorami prowadzącymi ćwiczenia i wykłady z algorytmów i struktur danych. Korzystając z kolejnego stwierdzenia „student potrafi…” zakończę i życzę powodzenia tym którzy mają jeszcze coś do zdania, a wszystkim studentom powodzenia podczas kolejnych sesji!!!

3majcie się!


Opcje

Info

Odpowiedz

Możesz używać tagów : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>